slide

NIEZAPOMINAJ-KA

slide

KARETĄ DO ŚLUBU

slide

NA ŚLUBNYM KOBIERCU

slide

WIEKOPOMNA CHWILA

slide

TĘCZOWY UPOMINEK

Bukiety ślubne

phoca_thumb_l_034_Y14_3277_

Bukiet ślubny w rękach Panny Młodej powinien być jak „wisienka na torcie”, podkreślać jej urok osobisty i zarazem stosownie współgrać z wybraną kreacją . Chcąc uzyskać ten efekt, podczas doboru bukietu należy uwzględnić kształt sylwetki, wzrost, karnację, kolor włosów, osobowość, styl i motyw sukni. Należy pamiętać, że bukiet nie może przysłonić Panny Młodej ale powinien dodać je uroku. Dlatego drobne, filigranowe Panny najlepiej wyglądają z bukietem w kształcie łezki, który  optycznie wydłuża jej sylwetkę lub z bukietem typu wiązanka w wydaniu krótkim i zwartym.. Z kolei wysokie i smukłe Panny najlepiej prezentują się z bukietami typu duże i średnie wiązanki, tj. snop lub większe łezki, które przyciągają wzrok nieco niżej i dzięki temu tracą na wysokości. Panny Młode o pełnej budowie, wymagają dobrania większej kompozycji w kształcie łezki, bukietu kaskadowego, bukietu typu snop lub formy łuku. Dzięki temu naturalne linie sylwetki zostają przysłonięte. Kolor i rodzaj kwiatów w bukiecie, najczęściej nakreśla temperament, karnacja, koloru włosów danej osoby. Im Panna Młoda jest charakterna tym bukiet będzie bardziej awangardowy  zwracający na siebie uwagę.

Krótko mówiąc! Celem dobrego dobrania bukietu jest zachowanie równowagi i harmonii pomiędzy naturalnymi cechami danej osoby a wybranym stylem kreacji.

W związku z powyższym, staram się najlepiej jak potrafię, doradzać swoim klientkom w doborze bukietów aby w tym niepowtarzalnym dniu wyglądały olśniewająco pięknie. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress