slide

NIEZAPOMINAJ-KA

slide

KARETĄ DO ŚLUBU

slide

NA ŚLUBNYM KOBIERCU

slide

WIEKOPOMNA CHWILA

slide

TĘCZOWY UPOMINEK

Auto do ślubu

phoca_thumb_l_045_Y14_3332_

Jakie i jak je ubrać aby prezentowało się elegancko, odróżniało się od innych aut i podkreślało dostojność tego dnia? Takie pytania zadają sobie Państwo Młodzi w kolejnym etapie przygotowań uroczystości ślubnej. Z punktu widzenia florysty, dekoracja auta do ślubu  bezwarunkowo powinna być wykonana z żywych kwiatów. Ponadto kwiaty powinny być dobrane do charakteru auta czyli  koloru, marki, kształtu i przede wszystkim stylu oprawy ślubnej. Ważne aby dekoracja była odpowiednia i przyciągała wzrok każdego napotkanego przechodnia! W tym miejscu można dla przykładu przedstawić najczęściej wybierane formy dekoracji.

Bukiet kwiatów na masce samochodu czyli klasyczna forma dekoracji, może być tradycyjny lub nietuzinkowy, który zawsze prezentuje się bardzo ładnie i jest bezdyskusyjny. Może być zrobiony z dowolnej ilości kwiatów, jednak należy pamiętać, że zawsze powinien być główną ozdobą auta, czyli pozostałe elementy, o ile chcemy je zastosować, powinny być delikatne.

Duża ilość małych kwiatów. Bardzo efektownie wyglądają samochody przybrane za pomocą dużej liczby pojedynczych kwiatów lub małych bukiecików. Ażurowe inspiracje kwiatowe, symetryczne pasy okalające samochód od maski aż po jego tył, rozrzucone kwiaty na aucie dające wrażenie, jakby samochód przejechał przez mocno ukwieconą łąkę są bardzo gustowne i dają niesamowity efekt.

Wachlarz możliwości dekorowania samochodu do ślubu jest dosyć szeroki. Należy jednak pamiętać, aby piękno kwiatów nie przytłoczyło  pojazdu. Dekoracja powinna stanowić integralną część i nie powinna przeszkadzać.

W celu zapoznania się z opcjami ubioru samochodu zapraszam do obejrzenia mojej galerii zdjęć.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress